EV & YAŞAM

EV & YAŞAM

EV,YAŞAM MALZEMELERİ

İsmid Sürmesi - Siyah
Lâlegül Avrupa
18% indirim

İsmid Sürmesi - Siyah

9,90€ 12,00€

Peygamber Efendimizin İsmid sürmesinin gözlere şifa olduğunu belirttiğini,  ayrıca kendisinin de yatmadan önce sürme çektiğini çeşitli kaynaklardan biliyoruz.Bu doğal taşın incelenmesi sonucunda içerisinde antimuan,  çinko ve sülfür ihtiva ..

Namaz Seccadesi Namaz Seccadesi

Namaz Seccadesi

9,90€

Farkli renklerde standart Namaz Seccadesi..

Bulaşıcı Hastalıklardan Ve Sair Belâlardan Koruyan Bir Dua Levhası
Stokta Yok!

Bulaşıcı Hastalıklardan Ve Sair Belâlardan Koruyan Bir Dua Levhası

15,00€

Ebu Hanife Hazretlerine Mensup Olan ve Okuyanı Yahut Taşıyanı ve Evinde Bulunduran Kişiyi Bulaşıcı Hastalıklardan Ve Sair Belâlardan Koruyan Bir Dua Levhası..

Silsilei Şerif Levhası

Silsilei Şerif Levhası

15,00€

Silsile-i Şerif Arapça El Yazması Levha, Nakşibendi, Halidiyye Kolu İsmailağa Altın SilsilesiNot: Bu Levha Ahmet Mahmut Ünlü/Cübbeli Ahmet Hocaefendi'nin Sohbetinde Gösterdiği Silsile-i Şerif Levhasıdır-Silsile-i Şerîf’i okuma ve fazîleti hakkında Eb..

Hücre Kasidesi Levhası

Hücre Kasidesi Levhası

15,00€

El-Kasîdetu’l-Hucriyye – Hücre Kasidesi(I. ABDÜLHAMÎD HAN HAZRETLERİ)Yâ Râsûlallâh!Efendim! Tutar mısın elimdenSenden başka kimsem yok, meyledemem başkasınaBütün kâinâtta hidâyet nûru SensinEy güvenilenlerin en hayırlısı, cömertliğin sırrısınHakikatt..

Karınca Bacağı Kadar Ahşap Magnet Yeşil Renk Karınca Bacağı Kadar Ahşap Magnet Yeşil Renk

Karınca Bacağı Kadar Ahşap Magnet Yeşil Renk

15,00€

Karınca Bacağı Kadar Ahşap Magnet Masa üstü aparatlıMagnet yapıştırılmış yüzeyi sayesinde buzdolabı vb. metal yüzeylere tutunabilecek şekilde tasarlanmıştır. İsterseniz masaüstü aparatıyla masanızın köşesinde de bulundurabilirsiniz.Ahşap Magn..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)